دسته‌ها
عکس

عکس های جدید امبر هرد در سال ۲۰۲۴

امبر هرد (Amber Heard) یک بازیگر و مدل آمریکایی است. او در تاریخ 22 آوریل 1986 به دنیا آمد. امبر هرد در فیلم‌های معروفی مانند “The Rum Diary”، “Drive Angry” و “Aquaman” بازی کرده است. همچنین، او در برخی سریال‌های تلویزیونی نیز حضور داشته است. او همچنین به دلیل زندگی شخصی و مشکلات حقوقی خود همچون دعوای قانونی با همسر سابق خود، با توجه به رویدادهای بعد از مرز دانش منتقدان و بحث‌هایی مربوط به او بوده است.

بعضی سریال های تلویزیونی که امر هرد در آن به عنوان بازیگر حضور داشته است:

 

1. “Hidden Palms” (2007): این سریال در یک فصل پخش شد و امبر هرد نقش “گرتی تایلر” را ایفا کرد.

2. “The Playboy Club” (2011): امبر هرد در این سریال که در دهه ۱۹۶۰ میلادی دربارهٔ یک باشگاه شبانه‌روزی به نام “کلوب پلی بوی” است، نقش “میکی مادیسون” را بازی کرد.

3. “The Stand” (2020): این سریال بر اساس رمانی به همین نام نوشته استفن کینگ ساخته شده است و امبر هرد در آن نقش “نادین کروس” را ایفا کرد.

امبر هرد در چندین فیلم حضور داشته است. برخی از فیلم‌هایی که او در آن‌ها بازی کرده است عبارتند از:

 

1. “Friday Night Lights” (2004): او در این فیلم ورزشی در نقش “ماری بولدین” بازی کرد.

2. “North Country” (2005): در این درام قانونی، امبر هرد نقش “جوسلین چارک” را ایفا کرد که یکی از زنانی است که در مقابل تبعیض جنسیتی در محیط کار مبارزه می‌کند.

3. “The Rum Diary” (2011): این فیلم بر اساس رمانی از هانتر اس. تامپسون ساخته شده است و امبر هرد در آن به همراه جانی دپ نقش اصلی را بازی می‌کند.

4. “Drive Angry” (2011): این فیلم اکشن و هیجانی است و امبر هرد نقش “پایپر” را بازی می‌کند.

5. “Aquaman” (2018): در این فیلم ابرقهرمانی، امبر هرد نقش “مریا” را ایفا کرده است.

 

این تنها چند نمونه از فیلم‌هایی هستند که امبر هرد در آنها حضور داشته است. او در فیلم‌های دیگری نیز بازی کرده است و برای اطلاعات دقیق‌تر، به منابع معتبر و پایگاه‌های داده فیلم مراجعه کنید.